ارز دیجیتال بلاکتوپیا یک متاورس واقعیت مجازی است که به کاربران اجازه می دهد یاد بگیرند، کسب درآمد کنند، خلق کنند و بازی کنند. همچنین یک هاب مرکزی برای هر چیزی که با ارزهای دیجیتال مرتبط است فراهم می کند. توکن بلاکتوپیا با نماد BLOK توکن بومی این ارز دیجیتال است. در این مطلب در مورد بلاکتوپیا، محیط متاورس، مفهوم استیکینگ، مزایا و معایب استیک کردن ارز دیجیتال و در نهایت استیک ارز دیجیتال بلاکتوپیا صحبت خواهیم کرد.

درباره بلاکتوپیا

نحوه استیک ارز دیجیتال بلاکتوپیا

ارز دیجیتال بلاکتوپیا، یک تجربه واقعیت مجازی بی‌ سابقه را برای جامعه کریپتو فراهم می ‌کند و کاربران را در یک محیط فراگیر و جذاب گرد هم می ‌آورد. این ارز نوعی ارز دیجیتال در بازارهای مالی است که در حال ساخت یک آسمان خراش 21 طبقه در پالی گان است. این 21 طبقه برای احترام به 21 میلیون بیت کوین راه اندازی شده است.

بلاکتوپیا با توکن موسوم به BLOK یکی از ارزهای برتر متاورس است. در توضیح کوتاهی از متاورس باید گفت متاورس شبکه ای گسترده از محیط های مجازی همیشه فعال و آنلاین است که در آن کاربران می توانند در قالب آواتار خودشان و یا به کمک عینک های واقعیت افزوده با یکدیگر و اشیاء دیجیتال اطراف ارتباط برقرار کنند. Metaverse پلی بین دنیای فیزیکی و مجازی در دنیای مجازی غیرمتمرکز و منبع باز است. پروتکل های رمزنگاری برای مدیریت ارزش دیجیتال، به عنوان مثال، هنر دیجیتال، املاک و مستغلات و فضای تبلیغاتی پدیدار خواهند شد. تسهیل ‌کننده ‌هایی که این امر را انجام می ‌دهند NFTهایی در شبکه Polygon هستند که امکان تراکنش‌ های مقرون به صرفه و سریع را فراهم می ‌کنند.